אל תקשיבו למה שאומרים לכו ראו בעצמכם!

לטייל אחרת נוסדה כדי לתת את השירות הטוב ביותר בתחום התיירות במדינת ישראל. התמחותנו היא בבניית תכניות לטיולים מאורגנים בארץ לחברות גדולות, קבוצות ובודדים. אנו עוסקים במתן כל שירותי התיירות בארץ – שירותי לינה, הסעה, הדרכה מקצועית בידי מורי דרך מוסמכים, אטרקציות וגנים לאומיים. נשמח להעניק לכם את השירות האדיב, הטוב והמהיר ביותר בכדי לקבל את הטיול המאורגן המועדף עליכם.

טיולי מחנאות ולינה בשטח

כל שעה חדשות, האיום האיראני, המצב בשטחים, קואליציה, אופוזיציה, למה לא לצאת לחופש אמיתי. נצא לטיול בלי חדשות, בלי צרות ופקקים, רק אנחנו, בטבע, מסיירים ומטיילים, נושמים מעט ירוק של גליל או ריח מדבר, ובסוף היום העמוס מגיעים לחניון הלילה, מקימים את האוהלים, מדליקים את האש, מכינים לעצמנו את האוכל – בתקווה שלא יישרף, מדברים, צוחקים ובבוקר קמים ליום טיול נוסף. אתרי הלינה בשטח פרוסים בכל רחבי הארץ ושכיות חמדה נסתרות ממתינות לנו מעבר לאופק.

טיולי שייט לאורך חופי ישראל

עם הבירוקרטיה בארץ, למה להיות רב חובל אם אפשר סתם לטייל ולנפוש על גבי יאכטה קטנה, להוציא מעט מטעמים, לשמוע מעט הסברים ולהירגע. בלי פקקים, בלי חדשות, רק נופש וכיף. טיולים לאורך חופי הארץ מנקודה לנקודה, סתם הפלגה באזור מסוים, הפלגות למטרות צלילה ואפילו קיאקים וספורט ימי אתגרי למעוניינים, הם פעילויות מיוחדות וחוויתיות ומתאימות למי שמבקש לטייל במקום שאולי הוא עוד לא היה. לשוט אל הנקרות של ראש הנקרה, לחלוף על פני מפרצי חוף הבונים, לעשות "סלפי" עם חופי תל אביב, לראות את אשדוד באופק ומיד לאחר מכן את אשקלון ואפילו ניתן לשוט לחופי הכנרת. חתירות, הפלגות, טיולים, נופש, צלילות, הדרכות, ים וכלי שיט - כל אלו מאפשרים לכם לחוות את ישראל מנקודת מבט לא שגרתית לכמה שעות של שקט ושלווה עם קצת הסברים לאורך חופי הארץ.

טיולים בשמי הארץ

אפשר לנסוע ברכב, אפשר להכיר את הארץ מן הים ואפשר גם לראות הכל מן האוויר. סיורים מוטסים מעל עכו ושמי הצפון. גן הבהאים שנראה למרחוק, חיפה והר הכרמל. קיסריה והנמל השקוע. ירושלים וסביבתה. הנגב פתאום נראה מעט אחרת מלמעלה... זו ההזדמנות ליהנות ולראות עד כמה קטנה ויפה הארץ שלנו מזווית מעט שונה. לעיתים הזמן קצר ורוצים לראות הכל, ולשם כך הטיסה היא דרך תחבורה נוחה וזריזה ומאפשרת ביקור באתרים מרוחקים.

טיולים בערים העתיקות

ישראל היא מדינה צעירה אך הארץ קיימת עוד מבראשית. ארץ ישראל מהווה גשר יבשתי בין היבשות אפריקה, אירופה ואסיה. גשר יבשתי זה יצר כאן, על הדרכים הראשיות המחברות בין היבשות השונות, ערים בנות אלפי שנים הקיימות עד עצם היום הזה כמו עכו, יפו, צפת וירושלים. אנו יכולים לקרוא בתנ"ך על מצביאים מן האימפריות השונות בתקופות השונות שעברו כאן, בנו, הרסו, כבשו, נכבשו ושינו את פני הארץ במשך אלפי השנים האחרונות. בשל כך, ישראל מכוסה באתרי עתיקות ושרידי ישובים לאורכה ולרוחבה מהתקופות השונות. מוטב לראות משהו פעם אחת מאשר לשמוע עליו אלפי פעמים, ולכן, ביקור בערים העתיקות ובאתרים הארכיאולוגיים בארץ הוא חלון אל העבר, אל התנ"ך, אל ערש האנושות.

טיול עומק בעכו

העיר עכו היא עיר עתיקה ולמעשה רצף ההתיישבות בה הוא 4,000 שנים לפחות. סמטאות העיר העות'מאנית, השוק הצבעוני, הנמל המיוחד ובתיה העתיקים והמיוחדים משרים אווירה נעימה בעת סיור בעיר מזרח תיכונית שעדיין נותרה כזו. העיר היא עיר מיושבת ובה חיים כ-5,000 תושבים ובתוכה ניתן למצוא מסעדות אוטנטיות לצד מסעדות שף, סוויטות לינה מפנקות, אתרי עתיקות מהמרשימים שנמצאו בארץ ואולי אפילו בעולם. בשל ייחודה של העיר מן ההיבט ההיסטורי והארכיאולוגי, התקבלה בשנת 2,001 החלטת הארגון אונסק"ו על הכללת העיר העתיקה של עכו כאתר מורשת עולמי. העיר עכו אוצרת בתוכה ותחתה שרידים מ-2,500 השנים האחרונות לפחות. שרידי העיר מהתקופה הצלבנית נחשפו ונפתחו לציבור ובין השאר, ניתן לפקוד את מתחם האבירים ההוספיטלרים בעכו ומנהרת הטמפלרים. גם התקופה העות'מאנית הותירה אתרים מרשימים אותם ניתן לפקוד, ובין השאר חומות אל-ג'זאר, החאנים השונים, השוק הססגוני, נמל הדייגים חמאם אל-באשה ועוד. בעיר נמצאים מספר אתרים ייחודיים שגם אותם ניתן לפקוד כמו המרכז הבינלאומי לשימור על שם רומא, מוזיאונים שונים, תערוכות, ופסטיבלים.
הסיורים בעכו מתוכננים ומודרכים על ידי איציק פולק, חוקר העיר עכו.